Dominik

Tento mladý chalan z malebnej dedinky Čelovce mal už od detstva blízky vzťah k prírode a pestovaniu. Tak isto ako my, aj Dominik sa chcel pustiť do debničkovania, ale popri štúdiu na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite mu už na to nevyšiel čas. Bol nesmierne rád, že sa v Prešove našiel aj niekto iný, kto by chcel zaviesť tento systém do praxe a už od samotného zrodu našej myšlienky chcel s nami spolupracovať.

Na rozdiel od mnohých dnešných študentov sa Dominik vzdeláva v tom, čo ho naozaj baví. Je veľmi zvedavý a stále sa snaží nadobudnúť čo najviac nových informácií zo sveta poľnohospodárstva. Pri práci s pôdou sa snaží spájať cenné rady svojich profesorov a skúsenosti staršej generácie. Dokáže vypestovať prakticky všetko a momentálne je obmedzený iba nedostatkom času a pôdy.

Dominik nie je len náš dodávateľ, ale aj kamarát a odborný garant mojzelovoc.sk. Sme presvedčení, že svojím prístupom bude motivovať mladých ľudí k pestovaniu a veľmi nás teší, že môžeme do našich debničiek pridať aj produkty od toho mladého moderného pestovateľa.

Zoznam plodín:

Šalát, Reďkovka, Špenát, Rukola, Hrach, Zelená fazuľka, Cuketa, Tekvica, Medovka, Pažítka, Petržlenová vňať, Kôpor, Šalvia, Mäta, Materina dúška, Rozmarín, Oregano, Ligurček lekársky (Maggy), Bazalka

Je možné, že nedokážeme zabezpečiť nepretržitú dostupnosť všetkých produktov, lebo tie sú závislé od počasia a zásob.