Peťa

Mnohí zákazníci sa snažia zdravo stravovať ale popri tom často neodolajú rôznym maškrtám. Preto sa nás často pýtali, či nemáme v ponuke aj nejaké zdravé koláče, alebo sušienky, ktoré by neobsahovali toľko cukru, či múky. Hoci zdravé koláče nepatrili práve medzi produkty, ktoré sme plánovali zaradiť do debničiek, rozhodli sme, že skúsime vyhovieť aj týmto požiadavkám.

Dodávateľa sme nemuseli hľadať vôbec ďaleko. Našu cukrárku Peťu sme našli iba pár kilometrov od Prešova. Táto mladá slečna, pre ktorú bolo pečenie vždy vášňou, začala pred pár rokmi cvičiť. Keďže štandardné koláče nie sú práve ideálnym doplnkom stravy pri športovaní sa Peťa rozhodla, že spojí príjemné s užitočným a začala piecť veľmi chutné a zároveň zdravé koláče.

Po ochutnaní jej cheesecaku musíme skonštatovať, že sa jej to naozaj podarilo. Základ jej pečenia tvoria vlašské orechy, med, špaldová múka či tvaroh. Okrem toho v sezóne pripravuje vzájomnú spoluprácu, kedy koláče obohatí čerstvé ovocie od našich dodávateľov. Takže sa máte na čo tešiť.

Preto ak aj ty cvičíš alebo si len chceš pochutnať na koláči a nemať výčitky svedomia, určite skús niečo z Petinej ponuky.

Zoznam produktov:

cheesecaky

raw torty

špaldové torty

bezlepkové torty

trvanlivé špaldové pečivo

bezlepkové pečivo

Spracovanie objednávok z tejto ponuky trvá trošku dlhšie aby Peťa stihla napiecť všetko, preto ich uzatvárame o štyri dni skôr (do piatku) ako objednávky na debničky a ostatné produkty.